• Wczasy odchudzające w górach
  https:Oferujemy Ci atrakcyjną ofertę na turnusy odchudzające i rehabilitacyjne. Pełna oferta turnusów zaprezentowana jest szczegółowo na naszej stronie internetowej na której mogą Państwo również zapoznać się z informacjami i opiniami na nasz temat oraz przejrzeć galerie z wyjazdów. Turnusy odchudzające to dobry sposób na przyjemne i skuteczne pozbycie się nadwagi dlatego zapraszamy do współpracy.
 • Psychoterapeuta
  https:Potrzebujesz pomocy wykwalifikowanego specjalisty jakim jest psychoterapeuta? Bydgoszcz jest miejscem, gdzie powinieneś się udać. Znajdziesz tutaj pomoc zarówno w zakresie psychoterapii jak i również m.in. pomocy przy zaburzeniach odżywiania takich jak anoreksja. Oferujemy terapie grupowe i leczenie uzależnień.
 • Narzędzia chirurgiczne
  https:Skalpele, staplery i wszelkie inne wyposażenie szpitala warto zamówić przez internet, gdzie masz szeroki wybór różnych instrumentów medycznych. Sterylne narzędzia chirurgiczne wykonano ze stali, są one odpowiednio naostrzone, aby precyzyjnie przeprowadzić zabieg lub operację. Wyposażenie medyczne spełnia oczekiwania najbardziej wymagającego chirurga.
 • Usg piersi
  https:Witamy w prywatnym gabinecie ginekologiczno-położniczo-endokrynologicznym lek. med. Moniki Bomersbach. Oferujemy badania kontrolne, diagnostykę i poradnictwo w przyjaznej atmosferze, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Rozwiązujemy problemy zdrowotne kobiet, specjalizujemy się również w ginekologii dziecięcej. Zapraszamy na diagnostykę piersi za pomocą ultrasonografu. USG wykazuje zmiany we wczesnym stadium rozwoju, kiedy jeszcze nie występują objawy kliniczne. Warto wykonywać badanie raz do roku.
 • psychiatra dziecięcy
  https:Umysł człowieka jest szczególnie podatny na wpływ czynników zewnętrznych, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Psychiatra dziecięcy zatrudniony przez naszą klinikę, świadczy pomoc dla najmłodszych pociech. Podczas prowadzenia terapii dokładamy wszelkich starań, aby zachodziła ścisła współpraca pomiędzy naszymi specjalistami a rodzicami.
 • Przepuklina pępkowa u niemowląt
  https:Wypukłość powłok brzuszka to jedna z wielu wad wrodzonych, która często ustępuje samodzielnie, zdarza się jednak, że musi być leczona operacyjnie. Inna nazwa tej przypadłości to przepuklina pępkowa u niemowląt. W takich przypadkach zazwyczaj wskazana jest konsultacja z lekarzem, by upewnić się czy musi zostać przeprowadzony zabieg usunięcia tej zmiany z jamy brzusznej malucha.
 • Leczenie łojotokowego zapalenia skóry głowy
  https:Witaj w klinice włosa Hair Medica. Objawy łojotokowego zapalenia skóry głowy są dość wyraźne. Naskórek staje się zrogowaciały, twardy, pojawiają się stany zapalne powodowane zablokowaniem gruczołów wydzielających sebum. Włosy przez to są osłabione i mogą wypadać, ponieważ cebulki i mieszki włosowe nie są należycie pielęgnowane. Nasi specjaliści oferują szerokie metody leczenia tego stanu chorobowego - wszystko w trosce o piękną fryzurę i dobre samopoczucie naszych pacjentów. Znajdujemy również rady na atopowe zapalenie.
 • Dietetyk hashimoto
  https:Tutaj sprawdzisz gdzie przyjmują pacjentów nasi żywieniowcy, a także przejrzysz wszystkie nasze usługi. A w nich: porady i konsultacje, szkolenia i warsztaty oraz przygotowanie jadłospisu indywidualnego lub rodzinnego. Pomocy udziela dietetyk dobierający odpowiednie żywienie pod Hashimoto, ciążę, cukrzycę, alergię itp.
 • Analiza ścieków Warszawa
  https:Jesteśmy warszawską firmą zajmującą się kompleksowym badaniem środowiska pracy. Świadczymy usługi, w których skład wchodzą: analiza ścieków oraz wody, promieniowania optycznego oraz dodatkowych testów wykonywanych na życzenie Klienta. Nasze laboratorium sprawdza bezpieczeństwo Twoje i Twoich pracowników w miejscu pracy.
 • korony porcelanowe
  https:Ubytki w jamie ustnej spowodowały, że Wasz uśmiech nie jest już taki jak dawniej? Chcielibyście uzupełnić braki estetyczną protezą? Implanty zębów, jakie realizujemy w zakresie działalności kliniki dentystycznej to zabiegi, w obrębie których wykonujemy dla Państwa między innymi ceramiczne korony porcelanowe czy mosty, dzięki którym nie będziecie już musieli ukrywać miejsc, które Was peszą. Ponadto działamy też w takim zakresie jak ortodoncja, wybielanie, endodoncja czy chirurgia. Nasz oddział mieści się w Białymstoku.
 • rehabilitacja dziecięca
  https:W naszej placówce zatrudniamy specjalistów, mających za zadanie pomóc w zadbaniu o zdrowię i rozwój najmłodszych, częściowo lub nawet w całości eliminując ich problemy z układem ruchu. Jedną z świadczonych przez nas usług jest fizjoterapia i rehabilitacja dziecięca, przeprowadzana przez mgr Agnieszkę Stepańczuk.
 • okulista Oświęcim
  https:Przeprowadzana w placówce diagnostyka gałki ocznej dotyczy ostrości oraz pola widzenia, a także możliwych chorób. Oświęcimski lekarz-okulista przeprowadza w razie potrzeby zabiegi chirurgiczne, których celem jest poprawienie funkcjonowania narządu wzroku. Świadczone zabiegi obejmują m.in. operację grożących utratą wzroku zaćmy lub jaskry.
 • Bakalie
  https:W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór żywności, dzięki której przyrządzisz każde danie. Oferujemy między innymi: bakalie, suszone owoce, orzechy, kasze, superfoods, cukier, sól, mąki, otręby, herbaty ziołowe i wiele więcej - zachęcamy do zapoznania się z szeroki wyborem naszych produktów.
 • Plan dietetyczny online
  https:Powinniśmy odżywiać się w taki sposób, by zawsze dostarczyć sobie wszystkich niezbędnych witamin i minerałów - nie zawsze jednak wiemy, jak to zrobić. Z pomocą przychodzi dietetyk online. Wskaże Ci on, jak zaprojektować swój jadłospis, by odpowiadał zarówno Twoim potrzebom żywieniowym, gustom, a także wspomagał w leczeniu chorób. Zapraszamy także do przejrzenia naszych zdrowych przepisów z policzonymi kaloriami!
 • Usuwanie tatuażu
  https:Kiedyś zrobiłeś malunek na skórze i teraz tego żałujesz? Usuwanie tatuażu w Warszawie wykonasz w klinice dermatologii estetycznej w Warszawie. Zabieg jest niestety nieco bardziej skomplikowany, niż w przypadku wykonania takiego dzieła sztuki. Tusz ukryty pod skórą rozbija się światłem lasera. Zaraz po zabiegu skóra jest jakby nieco poparzona, ma pęcherze i zaczerwienienia. Jeden raz nie wystarczy, by zupełnie wyeliminować szpecący obrazek. Dlatego warto zastanowić się, zanim w ogóle napiszemy sobie coś na skórze na stałe.
 • kurs masażu
  https:W naszej szkole prowadzony jest kurs masażu, dzięki któremu będziecie mogli poznawać nowoczesne techniki, wpływające na podnoszenie jakości wykonywanych usług w salonach urody, piękności. Zapraszamy do naszej siedziby w Opolu, gdzie będziecie mogli zapoznać się ze szczegółowym programem szkoleń. Specjalizujemy się również w fizjoterapii.
 • Endokrynolog Warszawa
  https:Obdarzony głęboką wiedzą i szerokim doświadczeniem endokrynolog - Warszawa. W naszej klinice możesz liczyć na profesjonalne traktowanie. Dokładamy wszelkich starań, by wszyscy nasi pacjenci czuli się tu wyjątkowo i bezpiecznie. Jeśli więc potrzebujesz pomocy endokrynologa w Warszawie - zgłoś się do nas a zadbamy o to, by zajął się Tobą najlepszy specjalista w swoim fachu.
 • Trucheck intelli
  https:Jako szpital zajmujący się pacjentami onkologicznymi przeprowadzamy wiele badań w tej dziedzinie. Jednym z nich jest wczesne wykrywanie nowotworu u osób bezobjawowych. W tym celu wykonujemy specjalny test - Trucheck intelli. Badanie jest nieinwazyjne i wykonywane z próbki krwi. Może ono wcześnie wykryć m.in nowotwór jamy ustnej, płuc, piersi czy wątroby.
 • Ortopeda Warszawa
  https:W naszej klinice zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń narządu ruchu. Działamy w Warszawie, przyjmując pacjentów zmagających się z problemami zdrowotnymi po urazach oraz kontuzjach. Nasz ortopeda przyjmuje nie tylko sportowców, ale również osoby aktywne fizycznie czy doświadczające tradycyjnych urazów. Współpracujemy także ze związkami i klubami.
 • Konsultacje psychologiczne z rodzicami
  https:Nasze usługi pomagają zrozumieć, jak lepiej komunikować się z dzieckiem i radzić sobie z konfliktami. Konsultacje psychologiczne z rodzicami to wsparcie w budowaniu zdrowych i szczęśliwych relacji rodzinnych. Szczegóły na temat oferty znajdziesz na naszej stronie internetowej. Rejestracja na konsultacje odbywa się telefonicznie.
 • RTG zębów
  https:W ramach usług stomatologicznych przeprowadzane są różnorodne zabiegi, takie jak wybielanie czy endodoncja. Przed każdym zabiegiem wykonujemy RTG zębów. Jest to niezwykle skuteczne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na pięknym oraz zdrowym uśmiechu! Proponujemy zawsze korzystne rozwiązania dla wszystkich naszych pacjentów.
 • Produkcja suplementów diety na zlecenie
  https:Proponujemy klientom usługę jaką jest produkcja suplementów diety na zlecenie. Obsługujemy zarówno firmy, które potrzebują hurtowych ilości produktów, jak i osoby prywatne, które chcą otrzymać środki na własny użytek. Produkujemy suplementy zróżnicowanym składzie oraz formule – m.in. w saszetkach lub kapsułkach.
 • Pediatra prywatnie
  https:Nasza klinika specjalizuje się w opiece zdrowotnej nad dziećmi, od niemowlęctwa do wczesnej dorosłości, oferując szeroki zakres usług medycznych. Pediatra prywatnie zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób dziecięcych, prowadzeniem szczepień, monitorowaniem rozwoju fizycznego i emocjonalnego dziecka, a także udzielaniem porad dotyczących żywienia, zdrowia i profilaktyki. W ramach prywatnej praktyki, pediatra zapewnia bardziej elastyczne godziny konsultacji i indywidualne podejście do potrzeb małego pacjenta i jego rodziny.
 • Psychoterapeutka Bielsko
  https:Wprowadzenie istotnych zmian w życiu często wymaga pochylenia się nad własnymi procesami myślowymi i zgłębiania istoty problemu. Psychoterapeutka z Bielska zajmuje się terapia dla par, młodzieży oraz osób dorosłych. Spotkania z nią są okazją do spojrzenia na swoje kłopoty z innej perspektywy i dotarcia do źródeł niepokojących stanów emocjonalnych.
 • zerwane ścięgno
  https:Kontuzja, jaką jest złamane ścięgno, jest zazwyczaj wynikiem nadmiernego napięcia, które przekracza wytrzymałość włókien ścięgnistych. Może to nastąpić podczas gwałtownych ruchów, jak nagły start do biegu lub skok, szczególnie bez odpowiedniej rozgrzewki lub treningu. Może być też spowodowane bezpośrednim uderzeniem w napięte ścięgno. Czynnikiem sprzyjającym kontuzjom ścięgien mogą być zmiany zwyrodnieniowe, które z wiekiem osłabiają ścięgna, szczególnie u osób po 40. roku życia.
 • Gabinet stomatologiczny
  https:Dbałość o stan uzębienia jest bardzo istotna nie tylko ze względu na estetykę, ale przede wszystkim w związku z kwestiami zdrowotnymi. Mieszczący się w Gdańsku gabinet stomatologiczny Fan-Dent skupia specjalistów, którzy będą w stanie kompleksowo podejść do każdego problemu związanego z obrębem jamy ustnej.
 
Wszelkie prawa © www.na-stroje.pl