• kurs tańca dla narzeczonych Warszawa
  www.tusietanczy.plTaniec pozwala się odprężyć i zrelaksować. Dzięki niemu można również wspaniale zintegrować grupę. Dlatego warto znać, choćby podstawowe kroki bachiaty, salsy, czy tanga argentyńskiego. W naszej szkole szybko opanujecie podstawy każdego z tych stylów. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!
 • Prawo jazdy
  mobilek.tychy.plOSK Mobilek to profesjonalna szkoła jazdy oferująca unikalną usługę jaką jest prawo jazdy kategorii B. Tychy to miasto w której mieści się siedziba firmy aczkolwiek z usług firmy korzystać mogą również klienci z okolic. Jesteś zainteresowany profesjonalnym przygotowaniem do teorii i praktyki? Sprawdź nas!
 • Canova sp z o.o
  canova.plJeżeli chcesz nabyć najlepsze umiejętności z zakresu projektowania i wykonywania dekoracji z roślin, to koniecznie zapoznaj się kompleksową ofertą dotyczącą kierunku florystyka. Oferujemy naukę w najlepszej szkole, w której profesjonalne grono pedagogiczne przystępnie wyłoży Ci wymaganą wiedzę. Nie czekaj i już dziś sprawdź naszą ofertę!
 • Ogólnopolska Szkoła Barmanów - Kurs flair
  www.szkolabarmanow.plWyjątkową ofertę szkoleniową przygotowała Ogólnopolska Szkoła Barmanów - Kurs flair, czyli sztuki barmańskiej przyciąga pasjonatów tego fachu. Oprócz nalewania i komponowania wyśmienitych drinków możesz nauczyć się żonglowania butelkami, akrobacji i trików, którymi zabawisz i przyciągniesz do siebie gości.
 • Profesjonalne szkolenia Cisco
  szkolenia.trecom.plWitamy w Centrum Szkoleniowym Trecom w Warszawie. Oferujemy Państwu profesjonalne szkolenia Cisco poszerzające kwalifikacje informatyków i specjalistów z dziedziny telekomunikacji. Oferujemy specjalizację CCNA Security, która mieści się w ramach systemu pięciu poziomów: Entry, Associate, Professional, Expert, Architect w ścieżkach specjalizacji: Collaboration, Routing and Switching, Design, Security, Service Provider, Service Provider Operations, Storage Networking, Data Center, Voice, Video, Wireless.
 • Plansze demonstracyjne przedszkole
  https:Współczesny pedagog wie, że należy ucznia zainteresować i przedstawić mu wybrane zagadnienia w sposób ciekawy i przystępny. W naszej ofercie znaleźć można wspaniałe pomoce dydaktyczne dla przedszkoli, a także dla szkół. Jesteśmy przekonani, że nasze plansze demonstracyjne przypadną do gustu zarówno młodzieży jak i nauczycielom. Więcej informacji o naszych produktach umieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej. Można się z niej dowiedzieć, że sprzedajemy również tablice interaktywne oraz różnorodne programy multimedialne.
 • Kierunki studiów Szczecin
  https:Jesteśmy uczelnią wyższą, oferującą młodym ludziom możliwość nauki, która będzie przydatna w ich przyszłej drodze zawodowej. W naszej placówce edukacyjnej w Szczecinie oferujemy chociażby takie kierunki studiów jak: bezpieczeństwo wewnętrzne, informatyka czy pedagogika zdrowia, która jest połączona z dietetyką.
 
Wszelkie prawa © www.na-stroje.pl