• Prawo jazdy
  mobilek.tychy.plOSK Mobilek to profesjonalna szkoła jazdy oferująca unikalną usługę jaką jest prawo jazdy kategorii B. Tychy to miasto w której mieści się siedziba firmy aczkolwiek z usług firmy korzystać mogą również klienci z okolic. Jesteś zainteresowany profesjonalnym przygotowaniem do teorii i praktyki? Sprawdź nas!
 • Plansze demonstracyjne przedszkole
  https:Współczesny pedagog wie, że należy ucznia zainteresować i przedstawić mu wybrane zagadnienia w sposób ciekawy i przystępny. W naszej ofercie znaleźć można wspaniałe pomoce dydaktyczne dla przedszkoli, a także dla szkół. Jesteśmy przekonani, że nasze plansze demonstracyjne przypadną do gustu zarówno młodzieży jak i nauczycielom. Więcej informacji o naszych produktach umieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej. Można się z niej dowiedzieć, że sprzedajemy również tablice interaktywne oraz różnorodne programy multimedialne.
 • Bryły przestrzenne
  https:Nauka nie musi być nudna! Odpowiednie pomoce dydaktyczne pomagają zmienić zwykłą lekcję w czas spędzony na odkrywaniu fantastycznego świata geometrii. Proponujemy bryły przestrzenne, pomagające zrozumieć ten trudny dział matematyki. Proponujemy modele porównawcze oraz siatki do samodzielnego tworzenia form.
 • Tłumacz niemieckiego Bydgoszcz
  https:Nasz tłumacz niemieckiego z bydgoskiego biura Lynx świadczy usługi translatorskie dla klientów indywidualnych oraz właścicieli przedsiębiorstw działających poza krajem. Zajmuje się dokumentami oraz wnioskami z zagranicy, a także współprowadzeniem konferencji. Oferujemy zarówno przekłady pisemne jak i tłumaczenia ustne.
 • Testy na prawo jazdy kat b
  https:Osoby, które w przyszłości będą poruszać się po drogach samochodami, muszą nabyć podstawową wiedzę w zakresie przepisów ruchu, co ułatwią im sprzedawane przez nas materiały. Proponujemy testy na prawo jazdy kat. B, a także podręczniki, dzięki którym nauka będzie prosta, a egzamin jedynie formalnością.
 
Wszelkie prawa © www.na-stroje.pl