• kurs tańca dla narzeczonych Warszawa
  https:Taniec pozwala się odprężyć i zrelaksować. Dzięki niemu można również wspaniale zintegrować grupę. Dlatego warto znać, choćby podstawowe kroki bachiaty, salsy, czy tanga argentyńskiego. W naszej szkole szybko opanujecie podstawy każdego z tych stylów. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!
 • Prawo jazdy
  mobilek.tychy.plOSK Mobilek to profesjonalna szkoła jazdy oferująca unikalną usługę jaką jest prawo jazdy kategorii B. Tychy to miasto w której mieści się siedziba firmy aczkolwiek z usług firmy korzystać mogą również klienci z okolic. Jesteś zainteresowany profesjonalnym przygotowaniem do teorii i praktyki? Sprawdź nas!
 • Ogólnopolska Szkoła Barmanów - Kurs flair
  www.szkolabarmanow.plWyjątkową ofertę szkoleniową przygotowała Ogólnopolska Szkoła Barmanów - Kurs flair, czyli sztuki barmańskiej przyciąga pasjonatów tego fachu. Oprócz nalewania i komponowania wyśmienitych drinków możesz nauczyć się żonglowania butelkami, akrobacji i trików, którymi zabawisz i przyciągniesz do siebie gości.
 • Plansze demonstracyjne przedszkole
  https:Współczesny pedagog wie, że należy ucznia zainteresować i przedstawić mu wybrane zagadnienia w sposób ciekawy i przystępny. W naszej ofercie znaleźć można wspaniałe pomoce dydaktyczne dla przedszkoli, a także dla szkół. Jesteśmy przekonani, że nasze plansze demonstracyjne przypadną do gustu zarówno młodzieży jak i nauczycielom. Więcej informacji o naszych produktach umieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej. Można się z niej dowiedzieć, że sprzedajemy również tablice interaktywne oraz różnorodne programy multimedialne.
 • Bryły przestrzenne
  https:Nauka nie musi być nudna! Odpowiednie pomoce dydaktyczne pomagają zmienić zwykłą lekcję w czas spędzony na odkrywaniu fantastycznego świata geometrii. Proponujemy bryły przestrzenne, pomagające zrozumieć ten trudny dział matematyki. Proponujemy modele porównawcze oraz siatki do samodzielnego tworzenia form.
 
Wszelkie prawa © www.na-stroje.pl