• Plansze demonstracyjne przedszkole
  https:Współczesny pedagog wie, że należy ucznia zainteresować i przedstawić mu wybrane zagadnienia w sposób ciekawy i przystępny. W naszej ofercie znaleźć można wspaniałe pomoce dydaktyczne dla przedszkoli, a także dla szkół. Jesteśmy przekonani, że nasze plansze demonstracyjne przypadną do gustu zarówno młodzieży jak i nauczycielom. Więcej informacji o naszych produktach umieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej. Można się z niej dowiedzieć, że sprzedajemy również tablice interaktywne oraz różnorodne programy multimedialne.
 • Bryły przestrzenne
  https:Nauka nie musi być nudna! Odpowiednie pomoce dydaktyczne pomagają zmienić zwykłą lekcję w czas spędzony na odkrywaniu fantastycznego świata geometrii. Proponujemy bryły przestrzenne, pomagające zrozumieć ten trudny dział matematyki. Proponujemy modele porównawcze oraz siatki do samodzielnego tworzenia form.
 • Tłumacz niemieckiego Bydgoszcz
  https:Nasz tłumacz niemieckiego z bydgoskiego biura Lynx świadczy usługi translatorskie dla klientów indywidualnych oraz właścicieli przedsiębiorstw działających poza krajem. Zajmuje się dokumentami oraz wnioskami z zagranicy, a także współprowadzeniem konferencji. Oferujemy zarówno przekłady pisemne jak i tłumaczenia ustne.
 • Warsztaty Warszawa
  https:W ramach naszej oferty proponujemy najlepsze warsztaty w Warszawie - dla każdego! Zbieramy młode talenty, które naprawdę zasługują na zaistnienie w świecie show biznesu. Oferujemy profesjonalne warsztaty aktorskie, które przygotowują do życia na scenie. Proponujemy zawsze sprawdzone rozwiązania, a także korzystne warunki współpracy. Wystarczy, że zapoznasz się z naszą szczegółową ofertą, dostępną na stronie internetowej, a przekonasz się, że te warsztaty aktorskie są idealne właśnie dla Ciebie!
 • Szkolenia w zakresie BHP
  https:W naszej ofercie znajdziecie liczne szkolenia w zakresie BHP okresowe, jakie organizowane są w rozmaitych firmach dla przeszkolenia w odpowiedni sposób pracowników. Dzięki nim możliwe jest poinstruowanie ich w jaki sposób należy się zachować w sytuacji zagrożenia. Znajdziecie u nas pomoc ze strony doświadczonych specjalistów.
 
Wszelkie prawa © www.na-stroje.pl